Stop Selling Fur "Kardashians"

piątek, 3 lutego 2012

Witajcie moi mili! Dawno tutaj nie zaglądałam, cóż to prawda. Wiele razy chciałam coś napisać, ale skończyło się jedynie na chęciach. Nie mogłam pozbierać myśli w jedność, w moim życiu dzieje się istny galimatias. Staram się poskładać wszystko do całości i iść dalej. Kontynuować to, co zaczęłam na tym blogu. Tęskniłam za nim! 

Dzisiaj dość krótko. Czeka mnie rozmowa z pewną osobą i chce właśnie na niej skupić wszystkie swoje myśli. Na Wasze blogi wpadnę bardzo szybko, także spodziewajcie się rychłego komentarza z mojej strony! Zaległości nie będę nadrabiała z powodu braku czasu. 

Na kozaczku.pl napotkałam dość ciekawą petycję... Jest ona skierowana do rodziny Kardashianów, a autorką jest nasza polska miłośniczka zwierząt, Joanna Krupa. Coś mnie tknęło, żeby o tym tutaj napisać. Kardashianowie to na pozór sympatycznie wyglądająca rodzina. Fakt faktem, są ze sobą bardzo zżyci. Jak dla mnie są produktem mediów, sprzedają co leci prasie oraz telewizji. Wydawać się może, że nie znają słowa "prywatność". Miło popatrzeć na dobrze ubranych ludzi, bo przyznajmy - Kim na czerwonym dywanie wygląda bardzo dobrze. Problem jest w tym, że pomijając fakt iż jedna z jej sióstr rozebrała się dla PETA, Kim jest miłośniczką prawdziwych futer. Prócz tego zachęca innych do kupowania ich - w swoim sklepie "Dash" w Calabasas można kupić przeróżne futra. Zgadnijcie skąd jeszcze można wytrzasnąć futerka od Kardashianek? Z "Kardashian Kollection"! PETA nie raz interweniowało w tej sprawie, ale sławna rodzinka pozostała głucha na ich słowa. 
Teraz Joanna Krupa wzięła sprawę w swoje ręce. Nie jestem jej fanką, ale popieram to, co robi. Podpisałam petycję i zachęcam każdego o zrobienie tego samego. Krupa uważa, że ten kto jest sławny powinien dawać dobry przykład. Zgadzacie się z nią? Jeśli tak -> Stop Selling Fur "Kardashians"

1 komentarze:

Inna od innych pisze...

Też nie jestem fanką Joanny Krupy, ale widać, że chce zrobić coś dobrego :)

 
Ulepek ze wszystkiego i niczego - by Templates para novo blogger