Animal Welfare Petitions

wtorek, 7 lutego 2012

Cześć kochani. Nadal nie odwiedziłam Waszych blogów, wiem o tym. Jutro mam nieco więcej czasu, więc jak tylko wrócę ze szkoły to odwiedzę Was! No i.. Szykuje mi się half term - tygodniowa przerwa od szkoły. Jeśli dobrze pójdzie, to załapię się do pracy. Jeśli nie to będę zmuszona pomagać mamie przy pracy. W ten czas postaram się pisać jak najwięcej na tym blogu, ponieważ nie chce go AŻ tak zaniedbywać. 

Do rzeczy. Będzie krótko, zwięźle i na temat. O tej godzinie moja mózgownica ledwo co pracuje, a zwierzęta i przemoc to zbyt obszerny temat. W poprzedniej notce pisałam o Kardashianach i ich wyrobach z futer. W tej notce skupię się na kilku petycjach, które mam nadzieję, że poprzecie. Widzicie tę petycje po prawej stronie mojego bloga? Osiągnęła sukces i zabrała ponad 1000 głosów. Teraz pytanie czy oprawcy biednego Onyx'a zostali ukarani.. Poszperam trochę w Internecie i zaraz się dowiem. 

Po pierwsze, chciałam Wam pokazać to zdjęcie: 
Dzięki temu zdjęciu postanowiłam napisać notkę. Zmotywowała mnie i przeraziła. Koniec ze słodkimi zdjęciami przed lustrem? Prężeniem swoich mięśni i robieniem słodkich dziubasków? Trzeba chwycić za smycz, podnieść go wysoko ku górze, pokazać środkowy palec i cyknąc fotkę. Nowa oznaka "fajności i bycia cool?" To oni powinni wisieć zamiast tego psa. Znęcanie się nad słabszym od siebie nie wygląda "cool", muszę ich rozczarować. Na nikim pozytywnego wrażenia nie wywierają, wręcz przeciwnie. Co czujecie patrząc na to zdjęcie? Poniżej znajdziecie kilka interesujących petycji. Tutaj w notce linki, zaraz z boku bloga umieszczę kody HTML dzięki którym będziecie mogli prosto z mojego bloga przeczytać całą petycję, zobaczyć jej postęp oraz podpisać. 

Petycja przeciwko corridą w Mexico city - PODPISZ SIĘ 
Nie zabijajmy wilków w Idaho - PODPISZ SIĘ 
Zatrzymać gazowanie psów oraz kotów w EU - PODPISZ SIĘ 
Harrods - Stop sprzedawaniu futrom - PODPISZ SIĘ 
Pomóżmy kotom w Irlandii (irlandzkie prawo nie chroni kotów) - PODPISZ SIĘ
NIE dla Diving Horse Act w Atlantic City - PODPISZ SIĘ

Jak na razie wygrzebałam tyle. Zapraszam wszystkich na stronę: www.care2.com, tutaj znajdziecie znacznie więcej petycji do podpisania. Dobranoc. 

2 komentarze:

dablyou pisze...

Fajna notka :)

Esthrelle pisze...

Mentalność u ludzi się zmieniła, wszystko zrobią dla "lansu"... Warto, żeby to nagłaśniać i walczyć z tym. Pozdrawiam! http://esthrelle.blogspot.com

 
Ulepek ze wszystkiego i niczego - by Templates para novo blogger